News

11. máj 2019
Moduly ALGECO súčasťou MS v hokeji na Slovensku
10. mája začali na Slovensku ďalšie Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji. Kontajnery ALGECO sú ich súčasťou.
9. máj 2019
Konfigurátor kontajnerových stien súčasťou Autodesk LIVE 2020
Náš konfigurátor kontajnerových stien sa stal súčasťou konferencie "Autodesk LIVE 2020" ako referenčný ukážka. Tento konfigurátor slúži zákazníkom k modelovaniu priestorového riešenia s použitím našich kontajnerov a široké uplatnenie nachádza najmä v projekčných a architektonických kanceláriách.
26. apríl 2019
Pripravte sa na horúce leto včas!
S nadchádzajúcim teplým obdobím si Vám dovoľujeme ponúknuť kvalitnú klimatizáciu do kancelárií a menších priestorov, a to vrátanie certifikovanej montáže.
13. marec 2019
Kompletné vybavenie pre vaše eventy aj v roku 2019
Každý veľký festival či event sa vždy stretáva s nutnosťou zaistiť zázemie pre účinkujúcich, personál či divákov. S ohľadom na naše dlhoročné skúsenosti v tomto odbore, prichádzame s možnosťou prenájmu dočasných mobilných stavieb, sanitárnych kontajnerov, oplotenia či komplexného zabezpečenia ďalších služieb na Vašich akciách. Zázemie každej akcie pripravujeme pre každého klienta na mieru podľa jeho požiadaviek.
4. marec 2019
Nový katalóg Referencie ALGECO k dispozícii
Rovnako, ako v posledných rokoch sme pripravili aktuálnu verziu nášho katalógu Referencie ALGECO. Doplnili sme fotografie z roku 2018. Materskú školu v Bystrici, trojposchodovú zostavu Varroc v Novom Jičíne a ďalšie a ďalšie realizácie. Veríme, že sa Vám bude páčiť.
20. február 2019
Vyskúšajte zadarmo našu zostavu ADVANCE PLUS
Premýšľate o prenájme našej prémiovej rady ADVANCE PLUS, ale máte pochybnosti o tom, že to nie je správne riešenie pre vás? Máte otázky týkajúce použiteľnosti a nie ste si istí touto investíciou? Využite možnosť vyskúšať si našu zostavu ADVANCE PLUS zadarmo.
1. február 2019
Kompletné zázemie rekonštrukcie stanice v Brne
V závere roka 2018 sme zaistili realizáciu dočasnej čakárne v dolnej stanici v Brne. Naše moduly sa stali súčasťou rozsiahlej rekonštrukcie železničnej stanice v Brne. Z našich buniek bola vytvorená dočasná čakáreň, ktorá je vybavená 40 stoličkami a stolmi, a priestorom pre predaj lístkov až pre 110 ľudí.

Máte projekt alebo sa chcete dozvedieť viac o našich riešeniach?

Naši odborníci Vám sú k dispozícii od pondelka do piatku, vždy od 8:00 - 17.00 hodín.
 

Zavoláme Vám späť

Náš SERVIS 360°

Vybavenie - balíčky


  • Nábytok
  • Kuchynky
  • Sanitárne doplnky

Technika - balíčky


  • Siete
  • Komunikácia
  • Klimatizačná technika

Bezpečnosť - balíčky


  • Požiarna bezpečnosť
  • Bezpečnostná technika
  • Poistenie
  • Údržba