News

15. august 2019
Nepremeškajte výhodnú ponuku a prenajmite si mobilné oplotenie eště dnes.
Len u nás za bezkonkurenčnú cenu 60 centov za 1 meter. V prípade záujmu volajte +421 911 705 276. Nami dodávané mobilné ploty sú vyrábané špeciálnym výrobným procesom. V tomto procese sa každá priečna rámová trubka so zaguľatenými koncami kužeľovito zužuje, aby tak bola zaručená 100% pevnosť zvaru okolo rúrky v ráme. Iba týmto spôsobom sa dá vyhnúť trhlinám bočných rúrok, čo by viedlo k praskaniu zvarov.
3. august 2019
Naše moduly na MotoGP Brno Czech Republic
Už dnes vypukne najväčší motocyklový sviatok v Českej republike - Monster Energy Grand Prix Českej republiky 2019 (Pi 2. 8. 2019 - ne 4. 8. 2019). Už tradične sa ide v rámci svetového šampionátu MotoGP v Brne na trati Automotodrom Brno - Brno Circuit. Naša spoločnosť ALGECO, v spolupráci so spoločnosťou JOHNNY SERVIS, opäť vytvorila vďaka obytným kontajnerom pre usporiadateľa pohodlné zázemie.
30. júl 2019
ALGECO - hlavný partner letných festivalov a veľkých eventov
Sme partnerom aj pomocníkom pri veľkých akciách. ALGECO zabezpečuje prenájom obytných aj sanitárnych kontajnerov, pre eventy v Českej aj Slovenskej republike, ktoré navštívia státisíce ľudí. Jednou z najväčších akcií, kde vytvárame zázemie usporiadateľom a personálu, sú Dni NATO v Mošnove. V roku 2018 s návštevnosťou cez 220 tisíc ľudí.
17. júl 2019
Kancelárska budova k vznikajúcim výrobným halám spoločnosti s. n. o. p. cz a.s.
Kontajnerové moduly sú súčasťou už tretieho výrobného závodu spoločnosti s. n. o. p. cz a.s. Jednopodlažná zostava zložená z celkom 11 kancelárskych a 5 sanitárnych kontajnerov v prevedení ADVANCE PLUS poskytuje komfortné zázemie pre kancelárie. V tejto budove sú tiež šatne pre zamestnancov. Budova je vybavená klimatizáciou a tepelnú pohodu regulujú aj vonkajšie žalúzie.
6. jún 2019
Moduly ALGECO PROGRESS zo Starého Mesta pre automotive
Významný nemecký výrobca automobilov si vybral pre svoje kancelárie náš najlepší rad kontajnerov - typ ALGECO PROGRESS. Dve samostatné 3. poschodové budovy vyrobené v závode ALGECO Staré Mesto budú prepojené spojovacím modulom, u ktorého bude aj výťah.
4. jún 2019
Kontajnery ALGECO v Budapešti, ako komfortné kancelárie najväčšieho výrobcu farmaceutík v Maďarsku
Gedeon Richter Plc. je farmaceutická spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou a viac ako 110 ročnou tradíciou vo výskume, vývoji a výrobe liečiv. Má dominantné postavenie v oblasti starostlivosti o zdravie ženy. Táto spoločnosť si vybrala kontajnerové moduly ALGECO pre stavbu kancelárskej budovy v Budapešti. Modulárny systém poskytuje zázemie pre celkom 72 pracovníkov. Objekt má 3 poschodia a podlahovú plochu 376,5 m2.
11. máj 2019
Moduly ALGECO súčasťou MS v hokeji na Slovensku
10. mája začali na Slovensku ďalšie Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji. Kontajnery ALGECO sú ich súčasťou.
9. máj 2019
Konfigurátor kontajnerových stien súčasťou Autodesk LIVE 2020
Náš konfigurátor kontajnerových stien sa stal súčasťou konferencie "Autodesk LIVE 2020" ako referenčný ukážka. Tento konfigurátor slúži zákazníkom k modelovaniu priestorového riešenia s použitím našich kontajnerov a široké uplatnenie nachádza najmä v projekčných a architektonických kanceláriách.
26. apríl 2019
Pripravte sa na horúce leto včas!
S nadchádzajúcim teplým obdobím si Vám dovoľujeme ponúknuť kvalitnú klimatizáciu do kancelárií a menších priestorov, a to vrátanie certifikovanej montáže.
13. marec 2019
Kompletné vybavenie pre vaše eventy aj v roku 2019
Každý veľký festival či event sa vždy stretáva s nutnosťou zaistiť zázemie pre účinkujúcich, personál či divákov. S ohľadom na naše dlhoročné skúsenosti v tomto odbore, prichádzame s možnosťou prenájmu dočasných mobilných stavieb, sanitárnych kontajnerov, oplotenia či komplexného zabezpečenia ďalších služieb na Vašich akciách. Zázemie každej akcie pripravujeme pre každého klienta na mieru podľa jeho požiadaviek.
4. marec 2019
Nový katalóg Referencie ALGECO k dispozícii
Rovnako, ako v posledných rokoch sme pripravili aktuálnu verziu nášho katalógu Referencie ALGECO. Doplnili sme fotografie z roku 2018. Materskú školu v Bystrici, trojposchodovú zostavu Varroc v Novom Jičíne a ďalšie a ďalšie realizácie. Veríme, že sa Vám bude páčiť.
20. február 2019
Vyskúšajte zadarmo našu zostavu ADVANCE PLUS
Premýšľate o prenájme našej prémiovej rady ADVANCE PLUS, ale máte pochybnosti o tom, že to nie je správne riešenie pre vás? Máte otázky týkajúce použiteľnosti a nie ste si istí touto investíciou? Využite možnosť vyskúšať si našu zostavu ADVANCE PLUS zadarmo.
1. február 2019
Kompletné zázemie rekonštrukcie stanice v Brne
V závere roka 2018 sme zaistili realizáciu dočasnej čakárne v dolnej stanici v Brne. Naše moduly sa stali súčasťou rozsiahlej rekonštrukcie železničnej stanice v Brne. Z našich buniek bola vytvorená dočasná čakáreň, ktorá je vybavená 40 stoličkami a stolmi, a priestorom pre predaj lístkov až pre 110 ľudí.

Máte projekt alebo sa chcete dozvedieť viac o našich riešeniach?

Naši odborníci Vám sú k dispozícii od pondelka do piatku, vždy od 8:00 - 17.00 hodín.
 

Zavoláme Vám späť

Náš SERVIS 360°

Vybavenie - balíčky


  • Nábytok
  • Kuchynky
  • Sanitárne doplnky

Technika - balíčky


  • Siete
  • Komunikácia
  • Klimatizačná technika

Bezpečnosť - balíčky


  • Požiarna bezpečnosť
  • Bezpečnostná technika
  • Poistenie
  • Údržba