Referencie zákazníkov

Ubytovacie kapacity pre pracovníkov
Kontajnery poskytli zázemie televíznym štábom, ktoré pripravovali prenos z Majstrovstiev sveta v biatlone 2024 v Novom Měste na Morave.
Zázemie pre pracovníkov staveniska
Dvojpodlažná modulárna budova slúži ako zázemie pre pracovníkov na stavbe.
Ubytovacie kapacity pre pracovníkov
Budova poskytuje pohodlné zázemie pre zamestnancov spoločnosti.
Miesto prezentácie partnera festivalu
Trojpodlažná stavba v tvare pyramídy ponúkla návštevníkom festivalu miesto na oddych a využitie služieb partnera festivalu.
Budova základnej školy
Počas rekonštrukcie ZŠ v Moravskej Novej Vsi, ktorá bola poškodená živelnou pohromou, bude zmontovaná modulárna stavba, ako sídlo ZŠ.
Vstupná budova do areálu
Modulárna zostava slúžiaca ako základňa pre riadenie nového zariadenia.
Modulárna administratívna budova
Modulárna budova poskytuje kvalitné kancelárske prostredie vrátane zasadacej miestnosti s atypickým zasklením.
Vrátnica so zázemím pre zamestnancov
Reprezentačná budova vrátnice sa skladá z dvoch modulov. Pôdorysne je rozdelená na verejnú časť - recepciu/priestor pre návštevníkov a priestor pre súkromnú bezpečnostnú službu so sociálnym zariadením. Moduly sú chránené hliníkovým fasádnym obkladovým systémom, ktorý rešpektuje dizajn hlavnej budovy spoločnosti. Vnútorné priestory sú klimatizované a vybavené elektrickými radiátormi s priamym ohrevom. Vnútorná dispozícia ponúka priečku s oknom na mieru na komunikáciu s návštevníkmi.
Zariadenia pre vystavovateľa na veľtrhu
Modul ako miesto stretnutí a zázemie pre veľtržnú expozíciu v exteriéri. Kontajnerový modul je klimatizovaný, vybavený kuchynkou a na jednom z okien je nainštalovaná predokenná roleta. Strecha je prístupná a tvorí vonkajšiu terasu na stretnutia so zákazníkmi. Zábradlie terasy poskytuje priestor na aplikáciu veľkoplošnej reklamy.
Administratívna budova pre prevádzku skladu
Zázemie skladu pozostávajú zo štyroch samostatných obytných modulov priľahlých k hale, ktoré slúžia pracovníkom skladu na odbavovanie a výdaj materiálu. Hygienický modul využívajú aj vodiči dopravy. Budova bola prispôsobená na mieru. Celkový architektonický koncept kontajnerov bol vizuálne zladený s halovým objektom. Kontajnery sú natreté farbou RAL 9006, okná a dvere farbou RAL 7016. Interiéry sú klimatizované. SERVIS 360° doplnila budovu oceľovým programom v podobe prístreškov a vstupných podest.

Máte projekt alebo sa chcete dozvedieť viac o našich riešeniach?

Naši odborníci Vám sú k dispozícii od pondelka do piatka, vždy od 8:00 - 17.00 hod.
 

Zavoláme Vám späť

Náš SERVIS 360°

Vybavenie - balíčky


  • Nábytok
  • Kuchynky
  • Sanitárne doplnky

Technika - balíčky


  • Siete
  • Komunikácia
  • Klimatizačná technika

Bezpečnosť - balíčky


  • Požiarna bezpečnosť
  • Bezpečnostná technika
  • Poistenie
  • Údržba