Referencie zákazníkov

Vrátnica so zázemím pre zamestnancov
Reprezentačná budova vrátnice sa skladá z dvoch modulov. Pôdorysne je rozdelená na verejnú časť - recepciu/priestor pre návštevníkov a priestor pre súkromnú bezpečnostnú službu so sociálnym zariadením. Moduly sú chránené hliníkovým fasádnym obkladovým systémom, ktorý rešpektuje dizajn hlavnej budovy spoločnosti. Vnútorné priestory sú klimatizované a vybavené elektrickými radiátormi s priamym ohrevom. Vnútorná dispozícia ponúka priečku s oknom na mieru na komunikáciu s návštevníkmi.
Zariadenia pre vystavovateľa na veľtrhu
Modul ako miesto stretnutí a zázemie pre veľtržnú expozíciu v exteriéri. Kontajnerový modul je klimatizovaný, vybavený kuchynkou a na jednom z okien je nainštalovaná predokenná roleta. Strecha je prístupná a tvorí vonkajšiu terasu na stretnutia so zákazníkmi. Zábradlie terasy poskytuje priestor na aplikáciu veľkoplošnej reklamy.
Administratívna budova pre prevádzku skladu
Zázemie skladu pozostávajú zo štyroch samostatných obytných modulov priľahlých k hale, ktoré slúžia pracovníkom skladu na odbavovanie a výdaj materiálu. Hygienický modul využívajú aj vodiči dopravy. Budova bola prispôsobená na mieru. Celkový architektonický koncept kontajnerov bol vizuálne zladený s halovým objektom. Kontajnery sú natreté farbou RAL 9006, okná a dvere farbou RAL 7016. Interiéry sú klimatizované. SERVIS 360° doplnila budovu oceľovým programom v podobe prístreškov a vstupných podest.
Vrátnica
Jednoduché zázemie pre obsluhu vrátnice. Objekt je vybavený klimatizáciou, ktorá rieši efektívne chladenie a vykurovanie interiéru. Služba SERVIS 360° dodala prémiovú kuchyňu na mieru vrátane spotrebičov a kompletného vybavenia. Fasáda modulu bola farebne zladená s ostatnými budovami v areáli. Vrátnica je vybavená bezpečnostnými dverami.
Administratívne zázemie pre spoločnosť EUROVIA
Pre vedenie betonárky a obaľovne pri výstavbe diaľnice D4 sme dodali modulárnu stavbu, ktorej súčasťou je okrem kancelárií aj laboratórium. Zázemie je vybavené nábytkom, kuchynskou linkou vyrobenou na mieru, dátovými rozvodmi, split klimatizáciami, hliníkovými prístreškami či mrežami. Pre pracovníkov bolo vytvorené aj sociálne zázemie s prémiovými sprchovacími kútmi, vrátane nerezových doplnkov.
Budova pre pracovníkov stavebnej spoločnosti POHL CZ, a.s.
Modulárna budova v sektore SMART OFFICE je vybavená kuchynkou s prémiovými spotrebičmi, klimatizáciami a ďalšími položkami z ponuky SERVIS 360°. Horné poschodie je prístupné pomocou vonkajšieho schodiska, ktoré je chránené strieškami.
Náhradná dočasná budova ako zázemie pre pracovníkov
Kancelárie, zasadacie miestnosti, šatne a sociálne zariadenia v prevedení SMART OFFICE slúžia ako náhradné riešenie počas opravy existujúcich objektov. Zákazník si všetko prenajal na dobu nevyhnutne potrebnú. Súčasťou prenájmu tejto modulárnej stavby je aj komplexné vybavenie SERVIS 360 °.
Materská škola ako modulárna stavba SMART SCHOOL
Moderne zariadená materská škôlka pre deti firemných zamestnancov poskytuje v 10-tich kontajnerových moduloch bezpečné a príjemné zázemie pre celkom 28 detí. Je tu zariadená herňa, výdajňa obedov, sociálne zariadenie, šatňa a zázemie pre učiteľov. V dennej miestnosti – herni, kde deti aj spia, je vytvorený vstup na záhradu škôlky.
Gastro modul so sociálnym zariadením
Revitalizáciou zelenej plochy vznikol bikepark, ktorého súčasťou je aj rampa pre športovcov, ktorá obsahuje stánok s občerstvením v module ALGECO. Gastro modul sme realizovali z klasického lodného kontajnera, do ktorého sú vykonané potrebné otvory pre následné osadenie na zákazku vyrobených okenných a dverových výplní. Materiálom otvorových výplní sú vyrezané časti plechových stien kontajnera tak, aby zostal zachovaný pôvodný vzhľad. Výdajné okienko je istené pneumatickými tlmičmi. V module je kompletná vstavba zo sadrokartónových konštrukcií spoločne s rozvodmi elektroinštalácie a zdravotechniky.
Stavenisko s komplexným zázemím vrátane budov, vstupných turniketov, závor a oplotenia
Svojím rozsahom a komplexnosťou dodávky ide o veľmi zaujímavý a významný ALGECO projekt. Boli tu kladené tie najvyššie požiadavky na kvalitu a prevedenie. Veľký dôraz bol aj na rozsah poskytovaných služieb súvisiacich nielen s vybavením objektu, ale aj zabezpečenie jeho okolia a prevádzky. Modulárna stavba ALGECO poskytuje zázemie v podobe kancelárskych priestorov, zasadacích miestností, sanitárneho zariadenia s kuchynkou a školiaceho centra. Vnútorné priestory budovy sú čiastočne rozdelené presklenými stenami a celý objekt je klimatizovaný.

Máte projekt alebo sa chcete dozvedieť viac o našich riešeniach?

Naši odborníci Vám sú k dispozícii od pondelka do piatka, vždy od 8:00 - 17.00 hod.
 

Zavoláme Vám späť

Náš SERVIS 360°

Vybavenie - balíčky


  • Nábytok
  • Kuchynky
  • Sanitárne doplnky

Technika - balíčky


  • Siete
  • Komunikácia
  • Klimatizačná technika

Bezpečnosť - balíčky


  • Požiarna bezpečnosť
  • Bezpečnostná technika
  • Poistenie
  • Údržba