News

29. apríl 2024
Globálna správa o udržateľnosti za rok 2023
ALGECO, hrdý člen skupiny Modulaire Group, Vám s potešením predstavuje našu najnovšiu správu ESG. Vyplýva z nej, že sme na dobrej ceste k dosiahnutiu našich cieľov do roku 2025, a to s výrazným znížením emisií založených na trhovom rozsahu 1 a 2 o 30,7 % v porovnaní s rokom 2020!
2. november 2023
Skladovacie kontajnery: ideálny priestor na uskladnenie náradia a materiálov
Skladovacie kontajnery sú moduly, ktoré sú ideálne na skladovanie náradia, materiálov a iného vybavenia. Sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a konfiguráciách a umožňujú prispôsobenie bez ohľadu na odvetvie alebo účel.
16. október 2023
Kreatívne riešenia Orange
Kreatívny prístup k zákazníkovi si vyžaduje kreatívnu prezentáciu. Multižánrový festival Pohoda prekročil hranice Slovenska a má zvuk aj v zahraničí.
19. september 2023
ALGECO v Českej republike a na Slovensku oslavuje 25 rokov existenice na trhu
Oslavujeme 25 rokov na trhu modulárnych stavieb v Českej republike a na Slovensku! Sme súčasťou medzinárodnej skupiny Modulaire Group, ktorá je popredným dodávateľom modulárnych stavieb v Európe, Ázii a Tichomorí.
18. august 2023
Na Letnej filmovej škole v Uherskom Hradišti sme ako doma.
Letná filmová škola rozhodne patrí k českým filmovým sviatkom a teší sa na ňu množstvo návštevníkov z celej Českej republiky i zo Slovenska. Tento festival patrí aj medzi naše obľúbené.
29. júl 2023
ALGECO opäť súčasťou Masters of Rock
Naše služby a produkty sa stali neodmysliteľnou súčasťou jedného z najväčších metalových festivalov v strednej Európe. Tento rok sa vo Vizoviciach konal už 19. ročník festivalu Masters of Rock vo Vizoviciach.
30. jún 2023
Deň dobrovoľníkov v Domove pokojnej staroby
Dnešný uponáhľaný svet niekedy zabúda, že staršia generácia potrebuje našu lásku, starostlivosť a pozornosť. Preto je povzbudzujúce vidieť, ako sa niektorí ľudia rozhodnú vystúpiť zo svojej bežnej rutiny a venovať svoj čas starším občanom. Sme radi, že takýchto ľudí máme aj v spoločnosti ALGECO!
26. jún 2023
Globálna správa o udržateľnosti pre rok 2022
V správe o udržateľnosti si môžete prečítať, ako sme znížili naše celkové emisie oxidu uhličitého o 26 percent - a v severskom regióne o výrazných 44,2 percenta.
15. jún 2023
Klimatizácia v modulárnych kontajneroch ALGECO
Sú mobilné, dajú sa ľahko konfigurovať podľa potrieb používateľa a rýchlo sa montujú. To sú dôvody, prečo sú modulárne budovy ALGECO čoraz žiadanejšie. Komfort a pohodlie ich interiéru zabezpečia klimatizačné systémy.
21. máj 2023
Správame sa ekologicky. Sme ohľaduplní k životnému prostrediu!
Vyplnením dotazníka ste nám opäť pomohli naše ekologické aktivity posunúť o kúsok ďalej. Vďaka Vám sme zasadili stromy na Vysočine S ekologickým prístupom k životnému prostrediu to myslíme vážne. V našej ponuke nájdete produkty, ktoré šetria el. energiu, zamedzujú zbytočným únikom tepla z interiéru modulárnych stavieb, šetria vodu atď… Zakaždým premýšľame ako viac ušetriť zdroje, ktoré vyčerpávajú planétu.
16. máj 2023
World Safety Day
Dňa 28. 4. sme sa ako tradične pripojili k Svetovému dňu bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci.
29. marec 2023
Príležitosť pre ŠTUDENTOV
Chceš naštartovať svoju kariéru? Chceš spoznať našu spoločnosť. Máš SŠ alebo VŠ technického, logistického alebo obchodného zamerania? Hľadáš tému pre svoju bakalársku alebo diplomovú prácu alebo máš vlastnú víziu?
18. júl 2022
ALGECO mieri do ďalších rokov so sviežou novou vizuálnou identitou!
Rastieme, inovujeme a zlepšujeme. Tomuto trendu sme prispôsobil aj to, ako sa prezentujeme. Predstavujeme Vám nový grafický štýl spoločnosti ALGECO, inšpirovaný históriou našej spoločnosti a jej záväzkami.
18. júl 2022
Modulárna stavba ako moderné a kreatívne zázemie pre Českú televíziu
Z celkom 16 obytných kontajnerov sme postavili malé „mestečko“, kde Česká televízia prezentovala svoje programy a svoju prácu. V rámci 56. ročníka Karlovy Vary International Film Festival sa tu stretávali VIP hostia a ich obdivovatelia.
22. máj 2022
Sme pripravení Vám pomôcť s vašim festivalom, slávnosťou a športovou udalosťou
Spoločnosť ALGECO je plne pripravená na sezónu vonkajších festivalov a spoločenských akcií. Máme na sklade všetko potrebné preto, aby Váš festival a vaša prezentácia dopadla na jedničku.
5. január 2022
Poďakovanie za spoluprácu v roku 2021
Dovoľte mi, aby som Vám touto cestou, v mene svojom i všetkých mojich kolegov, poďakoval za prejavenú dôveru, ktorú do nás vkladáte. Veľmi si vážime našu spoluprácu a verte, že naše predsavzatie do ďalších rokov je, aby sme Vám neustále zaisťovali kvalitné služby a pokračovali vo včasných dodávkach kompletných chytrých riešení, zahŕňajúcich moduly a služby SERVIS 360°.
3. október 2021
Moduly ALGECO znova na najväčšej akcii v Európe - Dni NATO 2021
Počas dvoch dní navštívilo najväčšiu akciu v Európe celkom 60 000 návštevníkov. Tohtoročné Dni NATO boli kvôli opatreniam súvisiacimi s Covid-19 v upravenom režime. Bol obmedzený počet návštevníkov. Hoci bol záujem o túto akciu aj tento rok veľký, usporiadatelia nemohli do areálu letiska v Mošnove vpustiť viac divákov.
2. október 2021
Firemná automobilová flotila ALGECO v novom "kabáte"
Našu obchodnú filozofiu ALGECO SMART budú nanovo prezentovať aj naše automobily, ktoré už teraz dostávajú nový dizajn polepov. Postupne vybavíme grafikou ALGECO SMART celú našu flotilu v Českej republike aj na Slovensku.
2. máj 2021
ALGECO modulárne stavby vo farbách tímov Formuly 1
Modulárnu stavbu ALGECO Vám môžeme prispôsobiť dizajnu, ktorý pomôže lepšie prezentovať vašu činnosť a ponuku. Na fasáde modulov môžu byť vyobrazené nielen logá alebo produkty Vašej spoločnosti, ale napríklad aj reálne fotografie ľudí. Vieme urobiť dizajn kontajnerov na mieru. Dôkazom sú aj modulárne stavby, ktoré prezentujú vybraných jazdcov - pretekárov série Formula 1 pri Spanish Grand Prix 2020 v španielskej Catalunya.
16. marec 2021
Odberové miesto ihneď k dispozícii
Potrebujete zriadiť bezpečné miesto určené na odber vzoriek a testovanie? Naše kontajnerové moduly ALGECO Vám poskytnú zázemie oddelené od vašich bežných priestorov a tým znižujú riziko prenosu vírusov.
10. august 2020
Moto GP v Brne s modulárnymi zostavami ALGECO
Veľká cena MotoGP Brno Czech Republic je za nami. Gratulácia víťazom a všetkým, ktorým sa podarilo v tejto komplikovanej dobe celú akciu zorganizovať.
30. jún 2020
Kompletné vybavenie pre vaše eventy
Každý veľký festival či event sa vždy stretáva s nutnosťou zaistiť zázemie pre účinkujúcich, personál či divákov. S ohľadom na naše dlhoročné skúsenosti v tomto odbore, prichádzame s možnosťou prenájmu dočasných mobilných stavieb, sanitárnych kontajnerov, oplotenia či komplexného zabezpečenia ďalších služieb na Vašich akciách. Zázemie každej akcie pripravujeme pre každého klienta na mieru podľa jeho požiadaviek.
5. jún 2020
Ponuka klimatizačných zariadení 2020
S nadchádzajúcim teplým obdobím si vám dovoľujeme ponúknuť kvalitné klimatizáciu do kancelárií a menších priestorov, a to vrátane certifikované montáže.
3. jún 2020
Bezpečné rokovanie a návšteva v moduloch ALGECO CARE
Teraz máme vo všetkých našich pobočkách inštalovaný modul ALGECO CARE. Ten slúži pre bezpečný kontakt s našimi návštevami. Rokovacie miesto je rozdelené do dvoch častí tak, aby nebolo nutné sa obávať rizík spojených s vírusom COVID 19 či prenosom vírusov kvapôčkovou nákazou. Presklená priehradka, elektronické komunikačné zariadenie a stojany s dezinfekciou sú jeho súčasťou.
8. máj 2020
ALGECO a Armáda spásy pomáhajú tým, ktorí to potrebujú
26. marec 2020
Modulárne priestory v boji proti koronavírusu
Kvôli rozšíreniu koronavírusy v našich krajinách je nevyhnutné rýchlo konať. Dočasné jednotky od firmy ALGECO Vám ponúkajú včasné a flexibilné optimálne riešenie. Volajte ihneď CZ +420 733 690 207, SK +421 911 705 276 alebo e-mailom na info.cz@algeco.com Viac informácií nájdete na stránke www.algeco.sk/coronavirus
6. marec 2020
Stavebné bunky nahradené sofistikovanými modernými modulmi ALGECO
Doba, kedy museli stavebníci znášať nepohodlie takzvaných "papundeklových" stavebných buniek je preč. Teraz majú stavebníci k dispozícii klimatizované modulárne stavby. Pohodlné, bezpečné a plne vybavené tak, aby sa mohli plne sústrediť len na svoju prácu. Dôkazom toho trendu je aj trojpodlažná ALGECO modulárna stavba, ktorá slúži ako zázemie pre stavebníkov realizujúcich novostavbu bytového domu o siedmich nadzemných a jednom podzemnom podlaží.
29. január 2020
Šatne a zázemie pre pracovníkov montážnej linky
Svetový výrobca bagrov a nakladačov v Českej republike už niekoľko rokov rastie a rozširuje tak svoje výrobné závody. Závod v Dobříši je významnou súčasťou celosvetovej produkcie kompaktných nakladačov.
23. január 2020
Modulová vrátnica pri vjazde do areálu
Okolo vrátnice z modulu ALGECO musí prejsť každý, kto chce navštíviť výrobný závod alebo vývojové centrum svetoznámeho výrobcu bagrov a nakladačov.
4. december 2019
Novinka v našej ponuke služieb - svetelná veža
Prichádzame s novinkou, ktorá Vám umožní prenájom externého osvetlenia bez nutnosti pripojiť sa do elektrickej siete. Svetelná veža je poháňaná tichým dieselovým agregátom, ktorý zásobuje halogénové reflektory osvetľujúce priestor. Chod zariadenia je tak tichý, že je vhodné aj pre hudobné festivaly. Obsluha svetelných veží je úplne jednoduchá. Prevádzka svetelných veží je úplne automatizovaná a zaisťuje jej zapnutie až v okamihu zotmenia.
29. november 2019
BLACK FRIDAY - 20% ZĽAVA na servisné služby pre rok 2020
Vážení zákazníci, využite našu mimoriadnu ponuku na dodávku zvýhodnených služieb.
30. október 2019
Najväčšia verejná zákazka v Českej republike za 4,1 miliárd korún
Medzi Krušnými horami a západočeskou Přimdou sa stavia 150 kilometrový plynovod. Modulárne stavby ALGECO tu budú slúžiť ako dočasné zázemie pre zhotoviteľa veľkej investičnej akcie. V celkom 15 moduloch bude kancelárske zázemie, konferenčná miestnosť a všetko potrebné pre pracovníkov v odľahlej lokalite.
17. október 2019
Kiosk U Staré školy v Kadově. Netradičné riešenie stánku s občerstvením
Spoločnosť ALGECO ponúka riešenie nielen pre veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj pre malých a stredných podnikateľov, ktorí nepotrebujú veľa priestoru. Dôkazom je aj použitie jedného obytného modulu upraveného podľa požiadavky zákazníka na gastro objekt s možnosťou prípravy a výdaja jedál. Dôraz bol kladený nielen na to, aby stavba vyhovovala požadovaným normám v oblasti stravovania, ale aj na jej vzhľad.
17. október 2019
ALGECO partnerom REGI Base - mobilná telerehabilitačná jednotka
Sme hrdí na to, že svoj úspech môžeme zdieľať a podeliť sa o neho. Pomáhame zranenému hasičovi, aby bol jeho život aj naďalej plnohodnotný. Spoločnosť ALGECO sa stala partnerom Nadačného fondu REGI BASE, ktorý od roku 2011 pomáha ťažko zraneným vojnovým veteránom, vojakom, policajtom a hasičom. V spolupráci sme realizovali celosvetovo prvú inštaláciu mobilnej telerehabilitačnej jednotky.
9. október 2019
ALGECO súčasťou Burgerfestu 2019
Moduly ALGECO sú veľmi často využívané ako zázemie na rôznych eventových akciách. 7 - 8. septembra 2019 sme dodali našu zostavu spoločnosti Redbull, ktorá na akcii Burgerfest 2019 prezentovala svoju hru Mind Gamers.
3. október 2019
ALGECO EVENT na NATO DAYS 2019
Nový rad modulov ALGECO EVENT prešiel zaťažkávacou skúškou na Dňoch NATO v Ostrave / NATO Days in Ostrava. Zákazník bol spokojný a my Vám môžeme tieto moduly dodať na Váš festival, pivné slávnosti či letecký deň :-) Pokiaľ Vás tieto zostavy zaujali, neváhajte nám napísať. Obratom Vás budeme kontaktovať a spoločne vyberieme najvhodnejšiu zostavu pre Váš event.
15. august 2019
Nepremeškajte výhodnú ponuku a prenajmite si mobilné oplotenie ešte dnes.
Len u nás za bezkonkurenčnú cenu 60 centov za 1 meter. V prípade záujmu volajte +421 911 705 276. Nami dodávané mobilné ploty sú vyrábané špeciálnym výrobným procesom. V tomto procese sa každá priečna rámová trubka so zaguľatenými koncami kužeľovito zužuje, aby tak bola zaručená 100% pevnosť zvaru okolo rúrky v ráme. Iba týmto spôsobom sa dá vyhnúť trhlinám bočných rúrok, čo by viedlo k praskaniu zvarov.
3. august 2019
Naše moduly na MotoGP Brno Czech Republic
Už dnes vypukne najväčší motocyklový sviatok v Českej republike - Monster Energy Grand Prix Českej republiky 2019 (Pi 2. 8. 2019 - ne 4. 8. 2019). Už tradične sa ide v rámci svetového šampionátu MotoGP v Brne na trati Automotodrom Brno - Brno Circuit. Naša spoločnosť ALGECO, v spolupráci so spoločnosťou JOHNNY SERVIS, opäť vytvorila vďaka obytným kontajnerom pre usporiadateľa pohodlné zázemie.
30. júl 2019
ALGECO - hlavný partner letných festivalov a veľkých eventov
Sme partnerom aj pomocníkom pri veľkých akciách. ALGECO zabezpečuje prenájom obytných aj sanitárnych kontajnerov, pre eventy v Českej aj Slovenskej republike, ktoré navštívia státisíce ľudí. Jednou z najväčších akcií, kde vytvárame zázemie usporiadateľom a personálu, sú Dni NATO v Mošnove. V roku 2018 s návštevnosťou cez 220 tisíc ľudí.
17. júl 2019
Kancelárska budova k vznikajúcim výrobným halám spoločnosti s. n. o. p. cz a.s.
Kontajnerové moduly sú súčasťou už tretieho výrobného závodu spoločnosti s. n. o. p. cz a.s. Jednopodlažná zostava zložená z celkom 11 kancelárskych a 5 sanitárnych kontajnerov v prevedení ADVANCE PLUS poskytuje komfortné zázemie pre kancelárie. V tejto budove sú tiež šatne pre zamestnancov. Budova je vybavená klimatizáciou a tepelnú pohodu regulujú aj vonkajšie žalúzie.
6. jún 2019
Moduly ALGECO PROGRESS zo Starého Mesta pre automotive
Významný nemecký výrobca automobilov si vybral pre svoje kancelárie náš najlepší rad kontajnerov - typ ALGECO PROGRESS. Dve samostatné 3. poschodové budovy vyrobené v závode ALGECO Staré Mesto budú prepojené spojovacím modulom, u ktorého bude aj výťah.
4. jún 2019
Kontajnery ALGECO v Budapešti, ako komfortné kancelárie najväčšieho výrobcu farmaceutík v Maďarsku
Gedeon Richter Plc. je farmaceutická spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou a viac ako 110 ročnou tradíciou vo výskume, vývoji a výrobe liečiv. Má dominantné postavenie v oblasti starostlivosti o zdravie ženy. Táto spoločnosť si vybrala kontajnerové moduly ALGECO pre stavbu kancelárskej budovy v Budapešti. Modulárny systém poskytuje zázemie pre celkom 72 pracovníkov. Objekt má 3 poschodia a podlahovú plochu 376,5 m2.
11. máj 2019
Moduly ALGECO súčasťou MS v hokeji na Slovensku
10. mája začali na Slovensku ďalšie Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji. Kontajnery ALGECO sú ich súčasťou.
9. máj 2019
Konfigurátor kontajnerových stien súčasťou Autodesk LIVE 2020
Náš konfigurátor kontajnerových stien sa stal súčasťou konferencie "Autodesk LIVE 2020" ako referenčný ukážka. Tento konfigurátor slúži zákazníkom k modelovaniu priestorového riešenia s použitím našich kontajnerov a široké uplatnenie nachádza najmä v projekčných a architektonických kanceláriách.
26. apríl 2019
Pripravte sa na horúce leto včas!
S nadchádzajúcim teplým obdobím si Vám dovoľujeme ponúknuť kvalitnú klimatizáciu do kancelárií a menších priestorov, a to vrátanie certifikovanej montáže.
13. marec 2019
Kompletné vybavenie pre vaše eventy aj v roku 2019
Každý veľký festival či event sa vždy stretáva s nutnosťou zaistiť zázemie pre účinkujúcich, personál či divákov. S ohľadom na naše dlhoročné skúsenosti v tomto odbore, prichádzame s možnosťou prenájmu dočasných mobilných stavieb, sanitárnych kontajnerov, oplotenia či komplexného zabezpečenia ďalších služieb na Vašich akciách. Zázemie každej akcie pripravujeme pre každého klienta na mieru podľa jeho požiadaviek.
4. marec 2019
Nový katalóg Referencie ALGECO k dispozícii
Rovnako, ako v posledných rokoch sme pripravili aktuálnu verziu nášho katalógu Referencie ALGECO. Doplnili sme fotografie z roku 2018. Materskú školu v Bystrici, trojposchodovú zostavu Varroc v Novom Jičíne a ďalšie a ďalšie realizácie. Veríme, že sa Vám bude páčiť.
20. február 2019
Vyskúšajte zadarmo našu zostavu ADVANCE PLUS
Premýšľate o prenájme našej prémiovej rady ADVANCE PLUS, ale máte pochybnosti o tom, že to nie je správne riešenie pre vás? Máte otázky týkajúce použiteľnosti a nie ste si istí touto investíciou? Využite možnosť vyskúšať si našu zostavu ADVANCE PLUS zadarmo.
1. február 2019
Kompletné zázemie rekonštrukcie stanice v Brne
V závere roka 2018 sme zaistili realizáciu dočasnej čakárne v dolnej stanici v Brne. Naše moduly sa stali súčasťou rozsiahlej rekonštrukcie železničnej stanice v Brne. Z našich buniek bola vytvorená dočasná čakáreň, ktorá je vybavená 40 stoličkami a stolmi, a priestorom pre predaj lístkov až pre 110 ľudí.

Máte projekt alebo sa chcete dozvedieť viac o našich riešeniach?

Naši odborníci Vám sú k dispozícii od pondelka do piatka, vždy od 8:00 - 17.00 hod.
 

Zavoláme Vám späť

Náš SERVIS 360°

Vybavenie - balíčky


  • Nábytok
  • Kuchynky
  • Sanitárne doplnky

Technika - balíčky


  • Siete
  • Komunikácia
  • Klimatizačná technika

Bezpečnosť - balíčky


  • Požiarna bezpečnosť
  • Bezpečnostná technika
  • Poistenie
  • Údržba