Kariéra

ALGECO - Priestor k seberealizácii

 

Pracovné prostredie, ktoré poskytuje možnosti možnosti ďalšieho osobného i profesionálneho rastu. Priestor, kde sa budete cítiť dobre a kde sa môžete skvele uplatniť. Práca, ktorá Vás bude tešiť - deň čo deň. Takto u nás definujeme motiváciu. Takto definujeme ALGECO. Rešpekt, úcta k individualite každého zamestnanca a otvorené rokovania sú pre ALGECO dôležitými hodnotami, za ktorými si stojí.

ALGECO si váži dobré výsledky svojich zamestnancov a podporuje ich iniciatívu aj samostatnosť. Prepožičaním zodpovednosti a kompetencií vzniká priestor pre vlastné angažmán. Vítame kreatívny prístup a využívame tímovú či projektovú prácu ku spoločne dosiahnutým úspechom.

Chybami sa človek učí. Zaobchádzame s nimi konštruktívne a využívame ich, aby sme boli ešte lepší. ALGECO podporuje svojich zamestnancov pri rozvíjaní ich potenciálu a investuje do ďalšieho vzdelávania.

Pole pôsobnosti pracovníkov tu však nekončí na hraniciach prevádzkového pracovisko alebo daného regiónu. Rokujeme ako tím a pracujeme na spoločných cieľoch. Na srdci nám leží aj zdravie a osobná spokojnosť našich zamestnancov. ALGECO vytvára ako zodpovedný zamestnávateľ konkrétne možnosti, ako zlúčiť zamestnanie s rodinou.

Pre ALGECO platí tímová práca bez diskriminácie a vysoká pracovná kultúra.

V spoločnosti ALGECO rešpektujeme a oceňujeme rozmanitosť, sme nadšení pre našich ľudí, zákazníkov a planétu.
Rozvíjame prostredie, kde je rozmanitosť oceňovaná, procesy sú nastavené spravodlivo a každý cíti pocit spolupatričnosti.
Zaviazali sme sa vybudovať firemnú kultúru, ktorá spája to najlepšie z našich ľudí a ich jedinečných schopností, skúseností a zručností. Tvoríme prostredie, kde sa ľudia môžu rozvíjať a prekvitať.

Ak sa pripojíte k tímu ALGECO, budete môcť uplatňovať a rozvíjať svoje vedomosti a zručnosti, budete plnohodnotnou súčasťou tímu, ktorý má dôležitú úlohu v inovácii a budovaní lepšej budúcnosti a zároveň tvorí hodnoty pre našich zákazníkov, zamestnancov, spoločnosť a planétu.

Informujte sa o mnohostrannom a motivujúcom pracovnom svete u spoločnosti ALGECO. Získajte prvé dojmy o ALGECO a jeho medzinárodnom pôsobení. Zoznámte sa s ľuďmi, ktorí u nás už pracujú, a informujte sa o aktuálne vypísaných voľných miestach.


Kontaktná osoba pre záujemcov o voľné pozície:

Petra Novotná - HR Manager CZ/SK
email: recruitment.cz@algeco.com
tel: (+420) 572 809 009
mobil: (+420) 739 324 263
fax: (+420) 572 520 860

 

Máte projekt alebo sa chcete dozvedieť viac o našich riešeniach?

Naši odborníci Vám sú k dispozícii od pondelka do piatka, vždy od 8:00 - 17.00 hod.
 

Zavoláme Vám späť

Náš SERVIS 360°

Vybavenie - balíčky


  • Nábytok
  • Kuchynky
  • Sanitárne doplnky

Technika - balíčky


  • Siete
  • Komunikácia
  • Klimatizačná technika

Bezpečnosť - balíčky


  • Požiarna bezpečnosť
  • Bezpečnostná technika
  • Poistenie
  • Údržba