ADVANCE PLUS

V prípade, že v krátkej dobe potrebujete priestor navyše k uskutočneniu svojich plánov a máte zvláštne nároky na bezpečnosť, komfort a príjemný pocit v miestnostiach, sme s našimi modulárnymi stavbami Vašim kompetentným partnerom: ADVANCE PLUS, nový komfortný nájomný systém spoločnosti ALGECO, zlučuje moderný vzhľad s inovatívnou technikou.

Systém modulárnych stavieb je šetrný k životnému prostrediu a zodpovedá modernému životnému štýlu. Preto je rad ADVANCE PLUS už v štandardnom vyhotovení vybavený dôležitými prvkami pre úsporu vody a energie. Navyše môžete ekologickú hodnotu Vašej stavby vylepšiť produktami z nášho programu ECO-FUTURE. Radi Vám vo Vašom konkrétnom prípade poradíme. S radom ADVANCE PLUS postavíte nájomnú budovu pohodlne a bez stresu. S našim modulárnym stavebným systémom realizujeme v najkratšej dobe náročné priestorové riešenia podľa prísnych bezpečnostných a ekologických predpisov a poskytujeme pritom kompletný SERVIS 360°. Pre väčšiu bezpečnosť a komfort!

Technické informácie

Celkový rozmer zostavy EN
6.058 x 2.438 mm, úžitková plocha ~ 13 m2 resp.
6.058 x 2.995 mm, úžitková plocha ~ 16,4 m2
Vnútorná výška: 2.500 mm
Vonkajšia výška: 2.800 mm

Požáiarna ochrana
Doba ohňovzdornosti všetkých nosných častí budov ≥ 30 minút, pre steny a stropy modulov chodieb a schodísk trieda ohňovzdornosti F30AB.

Izolace
Prekročenie plnenia minimálneho tepelného tesnenia podľa DIN 4108; dodržanie požiadaviek na minimálne tepelné tesnenie podľa EnEV* 2009 (* nariadenie o úspore energie) po dobu nájmu až na 24 mesiacov
Hrúbka izolácie (minerálna vlna): stena: 80 mm, podlaha: 100 mm, strecha: 80 mm

 

Viac informácií o produktovom rade ADVANCE PLUS

ALGECO ADVANCE PLUS

Referencie
Kancelárska budova k vznikajúcim výrobným halám spoločnosti s. n. o. p. cz a.s.
Kontajnerové moduly sú súčasťou už tretieho výrobného závodu spoločnosti s. n. o. p. cz a.s. Jednopodlažná zostava zložená z celkom 11 kancelárskych a 5 sanitárnych kontajnerov v prevedení ADVANCE PLUS poskytuje komfortné zázemie pre kancelárie. V tejto budove sú tiež šatne pre zamestnancov. Budova je vybavená klimatizáciou a tepelnú pohodu regulujú aj vonkajšie žalúzie.
Rokovacia miestnosť a zázemie stavby z našich modulárnych stavieb
Modulárne stavby sú použité ako kancelárie a rokovacia miestnosť pre vedenie stavby. Zákazník potreboval solídne zázemie pre rokovania so subdodávateľmi a preto si vybral nový produkt ADVANCE PLUS. Súčasťou zostavy je aj samostatná kuchyňa a sanitárny kontajner. Zostava je klimatizovaná, dodaná s nábytkom, premietacím plátnom a stožiare na vlajky. Pred vstupom je podesta a strieška. Na chodbe je čistiaca zóna. Zostava je dodaná s centrálnym rozvádzačom.

Máte projekt alebo sa chcete dozvedieť viac o našich riešeniach?

Naši odborníci Vám sú k dispozícii od pondelka do piatka, vždy od 8:00 - 17.00 hod.
 

Zavoláme Vám späť

Náš SERVIS 360°

Vybavenie - balíčky


  • Nábytok
  • Kuchynky
  • Sanitárne doplnky

Technika - balíčky


  • Siete
  • Komunikácia
  • Klimatizačná technika

Bezpečnosť - balíčky


  • Požiarna bezpečnosť
  • Bezpečnostná technika
  • Poistenie
  • Údržba