Priemysel a energetika

Hľadáte jednoduché kancelárie?

Kvalitné a reprezentatívne priestory pre vedenie stavby?

Veľkopriestorové obytné miestnosti?

Ľahko udržiavateľné sanitárne zariadenia?

Ubytovne, zariadenia staveniska, sanitárne moduly a skladovacie priestory?


Kvalitné ubytovanie pre pracovníkov stavby a umiestnenie stavebných kancelárií.

Hľadáte ubytovanie pre vaše stavebníkov a zároveň priestor pre nutnú administratívu sprevádzajúcu každú stavbu?

Algeco ponúka vhodné riešenie zázemia každej stavby - od jednoduchých kancelárií až po kvalitné a reprezentatívne priestory určené pre vedenie stavby, veľkopriestorové obytné miestnosti, ľahko udržiavateľné sanitárne zariadenia. Kompletné zariadenie staveniska projektujeme a kalkulujeme do 24 hodín.

Flexibilný systém jednotlivých modulov umožňuje rýchlu výstavbu i demontáž, vďaka čomu je zaručený plynulý chod stavby.

Osvedčená bezpečnostná koncepcia pre stavby všetkých oblastí.

Odborní pracovníci firmy Algeco sú oboznámení so všetkými nárokmi, ktorá staveniska kladú, a bezpečnostnými podmienkami, ktoré je nutné dodržať. Aj preto možno v zozname referencií firmy Algeco nájsť aj rad projektov z energetického, ropného či chemického priemyslu, teda oblastí s vysokými požiadavkami na bezpečnosť práce.

Referencie
Showroom modernej techniky z našich modulárnych stavieb
Z našich moderných modulov sme vytvorili showroom pre predvádzanie elektrických kolobežiek a iných moderných produktov u jedného z najväčších showroomov elektroniky v Slovenskej republike. Moduly obsahujú okrem kompletného vybavenia na želanie zákazníka aj celopresklené dvere, ktoré dodávajú celej zostave moderný dizajn.
Prenájom kontajnerov pre popredný hudobný festival na Slovensku
Ani tento rok nechýbala spolupráca s jedným z najväčších slovenských festivalov. Tento festival sa po dlhé roky umiestňuje na popredných priečkach rebríčkov najlepších európskych i svetových festivalov. Počet prenajatých kontajnerov a vybavenia sa tento rok opäť navýšil. Nechýbalo zázemie pre organizátorov, hudobníkov či subdodávateľov. Využité boli napr. aj plne klimatizované press centrum či poľná nemocnica, ktorá poskytovala zdravotnícky servis pre návštevníkov. Tento rok sme tu prvýkrát umiestnili tiež náš VIP produkt ALGECO Shop. Organizátori z neho boli nadšení a tak sa rozhodli, umiestniť ho na miesto, kde sa združuje snáď najviac návštevníkov festivalu, pri hlavnom stage. Tento produkt organizátori využili k predaju svojho merchandise. Na hornej terase ALGECO Shopu vystupovali rôzny umelci a robili sa tu rozhovory so zaujímavými ľuďmi.
Kontajnery ALGECO opäť na Letnej filmovej škole
Aj tento rok sme nadviazali na spoluprácu z minulých rokov a opäť zaisťovali zázemie Letnej filmovej školy. Ročník 2016 ponúkol návštevníkom opäť veľa filmov a inej zábavy po celom Uherskom Hradišti. Oproti predchádzajúcim ročníkom sme tento rok rozšírili naše portfólio prenajatých kontajnerov, a k sanitárnym kontajnerom, ktoré ako vždy poskytovali zázemie po celú dobu trvania týždenného festivalu, sme pridali aj ALGECO SHOP, ktorý si našiel počas trvania týždennej akcie vysoké uplatnenie. Slúžil totiž ako informačné centrum a tak ALGECO SHOP navštívilo veľa návštevníkov festivalu.
Stavby ALGECO opäť na jednom z vrcholov leta na Slovensku
Opäť po roku sa vrátili modulárne stavby ALGECO na popredný hudobný festival na Slovensku, ktorý sa svojou kvalitou a zázemím radí k najlepším letným festivalom v celej Európe. Aj tento rok ALGECO dodalo svoje špičkové produkty ALGECO SHOP, ktoré slúžili na predaj merchandise, či ako zázemie pre natáčanie rozhovorov. Poschodová terasa ALGECO SHOP poskytovala krásny výhľad na celý areál. Samotné zázemie festivalu však nie je iba o VIP produktoch a výhľadoch na krásny areál. Aj tento rok sme dodali vysoký počet modulárnych stavieb a kontajnerov, ktoré poslúžili organizátorom, vystupujúcim či subdodávateľom. Samozrejmosťou sú tiež sanitárne kontajnery, či stavby pre zdravotnícke oddelenie celého festivalu. U vybraných produktov ALGECO v rámci SERVIS 360° dodalo plne klimatizovaný interiér vrátane všetkého vybavenia.
Mezinárodné letecké dni SIAF 2017 Letisko Sliač
V auguste 2017 sa konal siedmy ročník Medzinárodných leteckých dní v Sliači. Počas prvého dňa zaznamenal rekord v návštevnosti, keď prišlo na Sliačske letisko rekordných 100 000 návštevníkov. SIAF je najnavštevovanejšou udalosťou roka na Slovensku. Moduly Algeco boli umiestnené iba vo VIP zóne a slúžili ako zázemie pre návštevníkov. Osem modulov bolo rozdelených na štyri skyboxy. Každý skybox sa skladal z dvoch kontajnerov. Skybox bol zložený z recepcie, malého skladu a relaxačnej miestnosti.

Máte projekt alebo sa chcete dozvedieť viac o našich riešeniach?

Naši odborníci Vám sú k dispozícii od pondelka do piatka, vždy od 8:00 - 17.00 hod.
 

Zavoláme Vám späť

Náš SERVIS 360°

Vybavenie - balíčky


  • Nábytok
  • Kuchynky
  • Sanitárne doplnky

Technika - balíčky


  • Siete
  • Komunikácia
  • Klimatizačná technika

Bezpečnosť - balíčky


  • Požiarna bezpečnosť
  • Bezpečnostná technika
  • Poistenie
  • Údržba