Referencie zákazníkov

Kancelárska budova pre farmaceutickú spoločnosť v maďarskej Budapešti. Made in Staré Mesto.
Kontajnerové moduly vyrobené vo výrobnom závode v Starom Meste sú použité ako komplexná plne vybavená kancelárska budova. Táto budova má 3. poschodia a náš modulárny systém vytvoril podlahovú plochu 376,5 m2. Budova z kontajnerov poskytuje komfortné zázemie pre 72 zamestnancov. Sú tu kancelárie, centrálny archív a kuchynka. Výška jednotiek je 3200 mm.
Naše moduly ALGECO na 2019 IIHF Ice Hockey World Championship Slovakia
Sme radi, že naša spoločnosť mohla dodať modulárne stavby do Bratislavy a Košíc, kde sa v máji konali MS v ľadovom hokeji. V priebehu celého šampionátu slúžili naše stavebné bunky ako zázemie pre televízne štáby a techniku. Komfort po celú dobu šampionátu zaisťovali klimatizácie a sanitárne kontajnery. Všetci diváci a návštevníci po celú dobu šampionátu prechádzali špeciálnymi modulmi tzv. security zónou.
Modulárna stavba ALGECO ako zázemie rekonštrukcie IKEA v Brne
IKEA Česká republika aktuálne investuje do rekonštrukcie svojho objektu v nákupnom centre Avion na juhu Brna.
Kompletné zázemie rekonštrukcie železničnej stanice v Brne
Naše modulárne stavby sa stali súčasťou rozsiahlej rekonštrukcie železničnej stanice v Brne. Z našich buniek bola vytvorená dočasná čakáreň až pre 110 ľudí, ktorá je vybavená 40 stoličkami a stolmi, a priestor pre predaj lístkov.
Naše modulárne stavby ako zázemie štvorročného projektu v Prahe
V roku 2015 bol v Prahe zahájený investičný plán na výmenu štyroch spaľovacích kotlov. Realizácia projektu prišla v roku 2018.
Zázemie pre deti v škôlke z modulárnych stavieb
Najpestrejšia a najfarebnejšia referenciu roku 2018. Naše modulárne stavby boli využité ako dočasná škôlka v Bystřici.
Kompletné zázemie a servis pre zákazníka v Dobříši
Celá dvojposchodová modulárna zostava slúžila zákazníkovi v Dobříši z oblasti automotive priemyslu v roku 2018. Moduly boli dodané na účely kancelárie, šatne a jedálne. Súčasťou dodávky bol tiež samozrejme kompletný SERVIS 360° pre naše modulárne stavby vrátane klimatizácií pre pohodlie vo vnútri budov.
Trojpodlažná zostava pre stáleho zákazníka
Kontajnerová, trojpodlažná zostava bola dodaná z kompletne repasovaných, obytných kontajnerov. Sanitárne kontajnery boli novo vyrobené.
Dni NATO 2018
ALGECO sa opäť po roku stalo partnerom akcie Dni NATO. Naše modulárne stavby poslúžili ako zázemie tejto veľkolepej akcie a zároveň sme mohli vyskúšať kvalitu našich stavieb netradičným spôsobom. Na našej modulárnej stavbe pristával vrtuľník! Okrem tejto zaujímavej skúsenosť boli naše moduly použité hlavne pre organizáciu celej akcie a tiež ako VIP zóna. Samozrejmosťou je tiež kompletný servis našich modulárnych stavieb, ktorý každý rok pre túto skvelú a populárnu akciu dodávame.
Administratívne zázemie pre zamestnancov spoločnosti
Kontajnery tvoria administratívne zázemie pre zamestnancov spoločnosti. Budovu tvoria jednotlivé kancelárie, zasadacia miestnosť, jedálenský priestor a sanitárne zariadenia. Kancelárie sú vybavené nábytkom, žalúziami, klimatizáciami a požiarnym hlásičom.
Zázemie pre televízne štáby na motocyklových pretekoch v Brne
Kontajnery boli dodané pre televízne štáby prenášajúce preteky do celého sveta. Boli vybavené klimatizáciami a špeciálnou úpravou okenného prestupu pre prepojenie káblov. Súčasťou dodávky boli aj stoly a stoličky. Dalšie 2 kontajnery boli pre policajtov a dva pre obsluhu.
Moduly s najrozsiahlejšími službami a kuchyňou PREMIUM
Pre túto realizáciu dodávame najrozsiahlejšie služby: servisné služby, upratovanie s dodávkami hygienických potrieb (mydlo, uteráky, papierové obrúsky). IT riešenia - rozvody káblov, kompletné vybavenie vrátanie kuchyne PREMIUM. Bezpečnostné riešenie - walk ways na podesty, hasiace prístroje, vonkajšie osvetlenie, orientačný systém.
Zázemie rekonštrukcie Negrelliho viaduktu v Prahe
Projekt pre rekonštrukciu Negrelliho viaduktu v Prahe. Budova slúži pre administratívne zázemie stavby. Zostava je zo systému vložených chodieb a obsahuje sanitárne zázemie a kuchynky. Kancelárie sú klimatizované vstavanými klimatizáciami. Vstup do horných poschodí je cez schodiskové veže.
Zázemie pre mestskú políciu v Prahe
Mestská časť Praha 14 - Černý most realizuje rekonštrukciu budovy pre mestskú políciu. Pre zachovanie prevádzky museli zabezpečiť dočasné kancelárske priestory a šatne.
Dvojposchodové zázemie staveniska v Prahe
Zariadenie staveniska pre stavbu. Zostava je vybavená sanitárnymi modulmi, v 1.NP sú šatne pre pracovníkov, 2.NP je určené pre vedenie stavby (kancelárie, meeting room).
Zázemie firmy pri modernizácii výroby
Spoločnosť sa v roku 2017 rozhodla začať plánovaný projekt, ktorý má kompletne modernizovať všetky jej prevádzky. Projekt by sa mal realizovať v dvoch etapách a predpokladaný koniec je plánovaný v roku 2027. Cieľom projektu je zvýšiť výrobu celulózy a papiera a zároveň znížiť výrobné náklady a vplyv na životné prostredie.
Rekonštrukcia obchodu v Opave
Zákazník potreboval vyriešiť zázemie pre pracovníkov na stavbe a v priebehu rekonštrukcie aj pre zamestnancov a zákazníkov OC. Dodávali sme tiež vybavenie kancelárií, klimatizácie, fekálne tanky.
Showroom modernej techniky z našich modulárnych stavieb
Z našich moderných modulov sme vytvorili showroom pre predvádzanie elektrických kolobežiek a iných moderných produktov u jedného z najväčších showroomov elektroniky v Slovenskej republike. Moduly obsahujú okrem kompletného vybavenia na želanie zákazníka aj celopresklené dvere, ktoré dodávajú celej zostave moderný dizajn.
Prenájom kontajnerov pre popredný hudobný festival na Slovensku
Ani tento rok nechýbala spolupráca s jedným z najväčších slovenských festivalov. Tento festival sa po dlhé roky umiestňuje na popredných priečkach rebríčkov najlepších európskych i svetových festivalov. Počet prenajatých kontajnerov a vybavenia sa tento rok opäť navýšil. Nechýbalo zázemie pre organizátorov, hudobníkov či subdodávateľov. Využité boli napr. aj plne klimatizované press centrum či poľná nemocnica, ktorá poskytovala zdravotnícky servis pre návštevníkov. Tento rok sme tu prvýkrát umiestnili tiež náš VIP produkt ALGECO Shop. Organizátori z neho boli nadšení a tak sa rozhodli, umiestniť ho na miesto, kde sa združuje snáď najviac návštevníkov festivalu, pri hlavnom stage. Tento produkt organizátori využili k predaju svojho merchandise. Na hornej terase ALGECO Shopu vystupovali rôzny umelci a robili sa tu rozhovory so zaujímavými ľuďmi.
Kontajnery ALGECO opäť na Letnej filmovej škole
Aj tento rok sme nadviazali na spoluprácu z minulých rokov a opäť zaisťovali zázemie Letnej filmovej školy. Ročník 2016 ponúkol návštevníkom opäť veľa filmov a inej zábavy po celom Uherskom Hradišti. Oproti predchádzajúcim ročníkom sme tento rok rozšírili naše portfólio prenajatých kontajnerov, a k sanitárnym kontajnerom, ktoré ako vždy poskytovali zázemie po celú dobu trvania týždenného festivalu, sme pridali aj ALGECO SHOP, ktorý si našiel počas trvania týždennej akcie vysoké uplatnenie. Slúžil totiž ako informačné centrum a tak ALGECO SHOP navštívilo veľa návštevníkov festivalu.
Rokovacia miestnosť a zázemie stavby z našich modulárnych stavieb
Modulárne stavby sú použité ako kancelárie a rokovacia miestnosť pre vedenie stavby. Zákazník potreboval solídne zázemie pre rokovania so subdodávateľmi a preto si vybral nový produkt ADVANCE PLUS. Súčasťou zostavy je aj samostatná kuchyňa a sanitárny kontajner. Zostava je klimatizovaná, dodaná s nábytkom, premietacím plátnom a stožiare na vlajky. Pred vstupom je podesta a strieška. Na chodbe je čistiaca zóna. Zostava je dodaná s centrálnym rozvádzačom.
Stavby ALGECO opäť na jednom z vrcholov leta na Slovensku
Opäť po roku sa vrátili modulárne stavby ALGECO na popredný hudobný festival na Slovensku, ktorý sa svojou kvalitou a zázemím radí k najlepším letným festivalom v celej Európe. Aj tento rok ALGECO dodalo svoje špičkové produkty ALGECO SHOP, ktoré slúžili na predaj merchandise, či ako zázemie pre natáčanie rozhovorov. Poschodová terasa ALGECO SHOP poskytovala krásny výhľad na celý areál. Samotné zázemie festivalu však nie je iba o VIP produktoch a výhľadoch na krásny areál. Aj tento rok sme dodali vysoký počet modulárnych stavieb a kontajnerov, ktoré poslúžili organizátorom, vystupujúcim či subdodávateľom. Samozrejmosťou sú tiež sanitárne kontajnery, či stavby pre zdravotnícke oddelenie celého festivalu. U vybraných produktov ALGECO v rámci SERVIS 360° dodalo plne klimatizovaný interiér vrátane všetkého vybavenia.
VIP zostava a ďalšie zázemie festivalu v Ostrave
Kontajnery sú použité najmä ako zostava organizačného štábu, VIP zostava pri hlavnom pódiu, ďalej v zázemí festivalu pre hudobníkov a pracovníkov festivalu. Sanitárne kontajnery ako WC a sprchy v zázemí a v oficiálnom kempe.
Mezinárodné letecké dni SIAF 2017 Letisko Sliač
V auguste 2017 sa konal siedmy ročník Medzinárodných leteckých dní v Sliači. Počas prvého dňa zaznamenal rekord v návštevnosti, keď prišlo na Sliačske letisko rekordných 100 000 návštevníkov. SIAF je najnavštevovanejšou udalosťou roka na Slovensku. Moduly Algeco boli umiestnené iba vo VIP zóne a slúžili ako zázemie pre návštevníkov. Osem modulov bolo rozdelených na štyri skyboxy. Každý skybox sa skladal z dvoch kontajnerov. Skybox bol zložený z recepcie, malého skladu a relaxačnej miestnosti.
Kancelárie a zázemie vrátane kuchynky pre zamestnancov firmy v Novom Jičíne
Kontajnery boli použité ako kancelárie so sociálnym zázemím pre zamestnancov firmy. Zákazník rieši priestor pre zamestnanca a vzhľadom na nedostatok miesta sa rozhodli pre výstavbu zázemia z kontajnerov. Okrem kontajnerov sme dodávali tiež kuchynku. Zostava bude rozdelená na dva objekty, kancelárie a recepciu.
Výstavba základnej školy
Od prvého návrhu projekčnej kancelárie bola realizovaná za cca 5 mesiacov dvojposchodová zostava tvorená obytnými a sanitárnymi modulmi s rozmermi 2,5 x 6 m so svetlou vnútornou výškou 3 m. Zostava slúži pre 96 detí základnej školy Velká Chuchle v Prahe 5, pre ktoré bolo potrebné realizovať dočasné priestory z dôvodu rekonštrukcie pôvodnej murovanej školy. V modulovej škole sú 4 triedy, kabinet, šatňa, sociálne zázemie pre deti a učiteľov a upratovacia miestnosť. Na realizácii sa podieľalo niekoľko subdodávateľov, ktorí na stavbu dodávali Multi Split klimatizácie, oceľové konštrukcie v podobe vonkajšieho schodiska a kotviacich konštrukcií klimatizácií, vodovodnú a kanalizačnú prípojku, požiarny vodovod a bleskozvod.
Dočasná škôlka z našich modulárnych stavieb
Moduly boli použité pre deti z materskej škôlky Kollárova, Úvaly. Pre cca 126 detí bolo potrebné realizovať priestory. Rekonštrukcia pôvodnej škôlky musela byť predĺžená z dôvodu nálezu väčšieho objemu azbestu. Za cca 1 mesiac muselo byť všetko realizované. Dodávalo sa IN36, INS, centrálne rozvádzače a podkladové kocky.
Modulárne stavby ako školiace stredisko pre zamestnancov
Objekt slúži ako školiace stredisko pre zamestnancov firmy a jedna menšia kancelária. Pre výstavbu objektu z obytných kontajnerových modulov sa zákazník rozhodol predovšetkým z časových dôvodov. Okrem kontajnerov sme dodávali tiež prístrešok nad vstupnými dverami, klimatizáciu VIVAX a hasiace prístroje.
Administratívne zázemie pre zamestnancov spoločnosti
Kontajnery tvoria administratívne zázemie pre zamestnancov spoločnosti. Budovu tvoria jednotlivé kancelárie, zasadacia miestnosť, jedálenský priestor a sanitárne zariadenia. Kancelárie sú vybavené nábytkom, žalúziami, klimatizáciami a požiarnym hlásičom. Všetky priestory sú vybavené kobercom. Budova je prepojená systémovou vloženou chodbou. Celá zostava je usadená na zemných skrutkách.
Veľká administratívna budova s kompletným vybavením
V marci 2017 bola v rámci výstavby automobilky Jaguar Land Rover v Nitre postavená pre jednu z nemeckých spoločností veľká administratívna budova z mobilných kontajnerov Algeco. Budova slúži na administratívne účely pre interných a externých zamestnancov. Samozrejmosťou je samostatné sociálne zázemie pre montážnych pracovníkov. V rámci tejto spolupráce bolo poskytnutých veľmi veľa štandardných aj nadštandardných služieb, ako napríklad kompletný nábytok kancelárií, split klimatizácie, rozvody kabeláže, mobilné oplotenie, samostojace bariéry, tlačiareň, koberec a pod. Všetky priestory firmy sú pravidelne upratované.

Máte projekt alebo sa chcete dozvedieť viac o našich riešeniach?

Naši odborníci Vám sú k dispozícii od pondelka do piatku, vždy od 8:00 - 17.00 hodín.
 

Zavoláme Vám späť

Náš SERVIS 360°

Vybavenie - balíčky


  • Nábytok
  • Kuchynky
  • Sanitárne doplnky

Technika - balíčky


  • Siete
  • Komunikácia
  • Klimatizačná technika

Bezpečnosť - balíčky


  • Požiarna bezpečnosť
  • Bezpečnostná technika
  • Poistenie
  • Údržba