Bývanie a voľný čas

Realizácia môže byť veľmi rýchla! Informujte sa o chytrých riešeniach modulárnych stavieb - rýchle a flexibilné alternatívy klasických kamenných stavieb. Minibyty pre singles, dochádzajúcich či študentov alebo ubytovne na kľúč, s kuchynskými linkami a hotovými kúpeľňami? Stavajte pohodlne a bez stresu! Náš tím špecialistov je tu pre Vás!

Ak v krátkej dobe potrebujete priestor navyše pre seniorov, študentov či napríklad žiadateľa o azyl a keď si vedľa kvality a vynikajúceho servisu chcete zabezpečiť aj svoju flexibilitu, sme vďaka svojim perfektným priestorovým riešeniam a vhodným návrhom financovania Vašim kompetentným partnerom. Nájomné systémy sú z dlhodobého hľadiska flexibilné, modulárne stavby potom moderným náprotivkom k riešeniam natrvalo - oboje je vďaka krátkym realizačnom lehotám zaujímavou alternatívou ku klasickým stavbám. Zrealizujeme Vašu budovu v najkratšom čase - na kľúč. Modularita pritom poskytuje nepreberné množstvo možností rozšírenia a tým i potrebný manipulačný priestor pre oblasti využitia pri kolísaní vyťaženia. Zároveň sú možné renovačné práce alebo čiastočná demontáž, vždy a bez problémov. Spoločnosť ALGECO postaví Vaše bývanie komfortne a bez starostí. Vďaka nášmu tímu špecialistov obdržíte individuálne hotové stavebné riešenie v priebehu niekoľkých týždňov vrátane SERVISU 360 °. Pre viac istoty a pohodlia!

Hľadáte rýchlo realizovateľné a finančne výhodné priestorové riešenie?

Šatne, sociálne zariadenie, tlačové centrum, predaj lístkov, spoločné priestory, ubytovanie

Tak pestré ako môžu byť vaše akcie, tak flexibilne použiteľné sú kontajnery ALGECO. Môžete mať pokladňu na predaj lístkov, tlačové centrum alebo šatňu pre umelcov. Kontajnery ALGECO sú rovnako tak vhodné pre malé akcie, ako pre veľké udalosti.

Referencie
Trojpodlažná zostava pre stáleho zákazníka
Kontajnerová, trojpodlažná zostava bola dodaná z kompletne repasovaných, obytných kontajnerov. Sanitárne kontajnery boli novo vyrobené.
Dni NATO 2018
ALGECO sa opäť po roku stalo partnerom akcie Dni NATO. Naše modulárne stavby poslúžili ako zázemie tejto veľkolepej akcie a zároveň sme mohli vyskúšať kvalitu našich stavieb netradičným spôsobom. Na našej modulárnej stavbe pristával vrtuľník! Okrem tejto zaujímavej skúsenosť boli naše moduly použité hlavne pre organizáciu celej akcie a tiež ako VIP zóna. Samozrejmosťou je tiež kompletný servis našich modulárnych stavieb, ktorý každý rok pre túto skvelú a populárnu akciu dodávame.
Zázemie pre televízne štáby na motocyklových pretekoch v Brne
Kontajnery boli dodané pre televízne štáby prenášajúce preteky do celého sveta. Boli vybavené klimatizáciami a špeciálnou úpravou okenného prestupu pre prepojenie káblov. Súčasťou dodávky boli aj stoly a stoličky. Dalšie 2 kontajnery boli pre policajtov a dva pre obsluhu.
VIP zostava a ďalšie zázemie festivalu v Ostrave
Kontajnery sú použité najmä ako zostava organizačného štábu, VIP zostava pri hlavnom pódiu, ďalej v zázemí festivalu pre hudobníkov a pracovníkov festivalu. Sanitárne kontajnery ako WC a sprchy v zázemí a v oficiálnom kempe.

Máte projekt alebo sa chcete dozvedieť viac o našich riešeniach?

Naši odborníci Vám sú k dispozícii od pondelka do piatka, vždy od 8:00 - 17.00 hod.
 

Zavoláme Vám späť

Náš SERVIS 360°

Vybavenie - balíčky


  • Nábytok
  • Kuchynky
  • Sanitárne doplnky

Technika - balíčky


  • Siete
  • Komunikácia
  • Klimatizačná technika

Bezpečnosť - balíčky


  • Požiarna bezpečnosť
  • Bezpečnostná technika
  • Poistenie
  • Údržba