SERVIS 360°

Stavby na kľúč s ALGECO

U ALGECO dostanete všetko z jednej ruky: poradíme, naplánujeme, dodáme, vykonáme montáž a odovzdáme Vám modulárnu stavbu na kľúč. Váš projekt sprevádza na každom kroku tím expertov s vlastnými architektmi, technickými kresličmi a stavebnými inžiniermi.

Tak vznikajú - úplne podľa Vašich individuálnych potrieb - flexibilné a individuálne riešenia priestorov s rozhodujúcimi výhodami: Vďaka SERVIS 360° ponúkame okrem vybavenia stavenísk, napr. stavebným oplotením, prúdom a vodou, tiež technickú infraštruktúru budovy, ako sú siete, telekomunikačná a bezpečnostná technika. Okrem toho vybavíme hotovú budovu nábytkom a špeciálnym zariadením ako napríklad neštandardnými podlahovými krytinami. Okrem toho sme schopní zabezpečiť najrôznejšie služby súvisiace so správou a riadením Vašej modulárnej stavby, napr. poistenie stavby, zmluvy o údržbe, správu obsadenia, domovnícke služby a upratovanie.

Postavíme pre Vás na kľúč alebo až do požadovaného stupňa výstavby a podporíme Vás vhodným balíčkom služieb za atraktívne ceny. Pritom rozlišujeme tri rôzne ponuky služieb.

 

 


 

SERVIS 360° - balíčky

Čo robí z kontajnerového modulu komfortné pracovisko? Kancelársky nábytok, siete a telefón. K štandardu dnes už často patrí aj klimatizácia. Otázkou zostáva, či si všetky tie elektrikárske práce, klimatizačnú a bezpečnostnú techniku, ako aj zariadenia interiérov zaistíte u rôznych špecializovaných firiem sami. Radi Vás podporíme vhodným balíčkom služieb za atraktívne ceny.

 

Náš znalecký tím ALGECO je Vám kedykoľvek k dispozícii v oblasti poradenských služieb, vypracuje pre Vás návrh či projekt a vybaví za Vás papierovanie na úradoch.

Toto komplexné vedenie Vašej stavby zaručuje najväčšiu možnú istotu pri projektovaní a plnú kontrolu nákladov. Vo všetkých fázach stavby môžete počítať so spoľahlivou prípravou a vybavením projektu, ako aj s najkratším možným trvaním stavby.

Pre kompletnú ponuku sa neváhajte obrátiť priamo na našich obchodných zástupcov.

Viac ako 90% našich zákazníkov si necháva vybaviť svoje kontajnery či mobilné stavby nábytkom na prenájom od ALGECO. Pritom si zákazníci môžu vybrať, podobne ako u našich produktov, z troch nábytkových radov: od štandardu cez komfort až po vybavenie premium. Objednajte si nábytok na prenájom v balíčku za extra zaujímavé ceny. Všimnite si aj naše kuchynské balíčky a sanitárne štartovacie balíčky s vhodnými doplnkami a predmetmi dennej spotreby pre Vaše sanitárne priestory.

So stúpajúcou obľubou modulárnych stavieb v najrôznejších odvetviach rastú aj technické požiadavky. Tak sa dnes už všade stali štandardom siete, komunikačná technika i klimatizácie. Spoznajte lepšie naše technické možnosti a individuálne ponuky, napríklad bezpečnostnej techniky!

K základnému zabezpečeniu budovy patria podľa platných smerníc pre pracovisko dymové detektory a hasiace prístroje. Po dohode s Vami sa radi ujmeme údržbových povinností daných zo zákona. A aby Vaše vlastné riziká zostali predvídateľné, odporúčame Vám navyše naše balíky poistenia. Rozsah poistenia a finančnú spoluúčasť si určíte sami! Ako dôležitú základnú ochranu Vám tieto služby samozrejme ponúkame v balíčku.

Aj po odovzdaní stavby Vás v každodennej prevádzke radi podporíme. Viete už napríklad, kto sa na mieste postará o upratovacie služby? Alebo by ste chceli využiť základné zásobovanie potravinami a nápojmi?

Máte projekt alebo sa chcete dozvedieť viac o našich riešeniach?

Naši odborníci Vám sú k dispozícii od pondelka do piatku, vždy od 8:00 - 17.00 hodín.
 

Zavoláme Vám späť

Náš SERVIS 360°

Vybavenie - balíčky


  • Nábytok
  • Kuchynky
  • Sanitárne doplnky

Technika - balíčky


  • Siete
  • Komunikácia
  • Klimatizačná technika

Bezpečnosť - balíčky


  • Požiarna bezpečnosť
  • Bezpečnostná technika
  • Poistenie
  • Údržba