Stavby a skladové priestory

Hľadáte kvalitné a reprezentatívne priestory pre vedenie stavby?

Hľadáte ubytovanie pre vašich stavebníkov a zároveň priestor pre nutnú administratívu sprevádzajúcu každú stavbu? ALGECO ponúka vhodné riešenie zázemia každej stavby - od jednoduchých kancelárií až po kvalitné a reprezentatívne priestory určené pre vedenie stavby, veľkopriestorové obytné miestnosti, ľahko udržiavateľné sanitárne zariadenia alebo pohodlné spálne. Flexibilný systém jednotlivých modulov umožňuje rýchlu výstavbu i demontáž, vďaka čomu je zaručený plynulý chod stavby.

NAŠE PRODUKTOVÉ RADY PRE STAVEBNÍCTVO

Naše produktové rady ALGECO ORIGIN a ALGECO STORAGE zaisťujú kompletný servis pre vybavenie priestoru stavby.  

Referencie
Zázemie stavby - kancelársky komplex a šatne v Brne
Prízemné kontajnerové budovy zložené z celkom 34 ALGECO modulov, poskytujú zázemie pre pracovníkov spoločnosti, ktorá v susedstve realizuje výstavbu nového objektu. V dvoch samostatne stojacich budovách sú kancelárske priestory a šatne, vrátane sociálnych zariadení. Zázemie tu našli nielen administratívni pracovníci, ale aj pracovníci fungujúceho veľkoskladu. Každá časť má svoj samostatný vchod. Nad vstupy do objektov sú na požiadavku investora inštalované prístrešky. Priestory šatní sú rozdelené na časť pre mužov a časť pre ženy.
Naše moduly ALGECO na 2019 IIHF Ice Hockey World Championship Slovakia
Sme radi, že naša spoločnosť mohla dodať modulárne stavby do Bratislavy a Košíc, kde sa v máji konali MS v ľadovom hokeji. V priebehu celého šampionátu slúžili naše stavebné bunky ako zázemie pre televízne štáby a techniku. Komfort po celú dobu šampionátu zaisťovali klimatizácie a sanitárne kontajnery. Všetci diváci a návštevníci po celú dobu šampionátu prechádzali špeciálnymi modulmi tzv. security zónou.
Modulárna stavba ALGECO ako zázemie rekonštrukcie IKEA v Brne
IKEA Česká republika aktuálne investuje do rekonštrukcie svojho objektu v nákupnom centre Avion na juhu Brna.
Naše modulárne stavby ako zázemie štvorročného projektu v Prahe
V roku 2015 bol v Prahe zahájený investičný plán na výmenu štyroch spaľovacích kotlov. Realizácia projektu prišla v roku 2018.
Dvojposchodové zázemie staveniska v Prahe
Zariadenie staveniska pre stavbu. Zostava je vybavená sanitárnymi modulmi, v 1.NP sú šatne pre pracovníkov, 2.NP je určené pre vedenie stavby (kancelárie, meeting room).
Rekonštrukcia obchodu v Opave
Zákazník potreboval vyriešiť zázemie pre pracovníkov na stavbe a v priebehu rekonštrukcie aj pre zamestnancov a zákazníkov OC. Dodávali sme tiež vybavenie kancelárií, klimatizácie, fekálne tanky.
Modulárne stavby ako školiace stredisko pre zamestnancov
Objekt slúži ako školiace stredisko pre zamestnancov firmy a jedna menšia kancelária. Pre výstavbu objektu z obytných kontajnerových modulov sa zákazník rozhodol predovšetkým z časových dôvodov. Okrem kontajnerov sme dodávali tiež prístrešok nad vstupnými dverami, klimatizáciu VIVAX a hasiace prístroje.
Veľká administratívna budova s kompletným vybavením
V marci 2017 bola v rámci výstavby automobilky Jaguar Land Rover v Nitre postavená pre jednu z nemeckých spoločností veľká administratívna budova z mobilných kontajnerov Algeco. Budova slúži na administratívne účely pre interných a externých zamestnancov. Samozrejmosťou je samostatné sociálne zázemie pre montážnych pracovníkov. V rámci tejto spolupráce bolo poskytnutých veľmi veľa štandardných aj nadštandardných služieb, ako napríklad kompletný nábytok kancelárií, split klimatizácie, rozvody kabeláže, mobilné oplotenie, samostojace bariéry, tlačiareň, koberec a pod. Všetky priestory firmy sú pravidelne upratované.

Máte projekt alebo sa chcete dozvedieť viac o našich riešeniach?

Naši odborníci Vám sú k dispozícii od pondelka do piatka, vždy od 8:00 - 17.00 hod.
 

Zavoláme Vám späť

Náš SERVIS 360°

Vybavenie - balíčky


  • Nábytok
  • Kuchynky
  • Sanitárne doplnky

Technika - balíčky


  • Siete
  • Komunikácia
  • Klimatizačná technika

Bezpečnosť - balíčky


  • Požiarna bezpečnosť
  • Bezpečnostná technika
  • Poistenie
  • Údržba