Stavby & skladové priestory

Hľadáte kvalitné a reprezentatívne priestory pre vedenie stavby?

Hľadáte ubytovanie pre vašich stavebníkov a zároveň priestor pre nutnú administratívu sprevádzajúcu každú stavbu? ALGECO ponúka vhodné riešenie zázemia každej stavby - od jednoduchých kancelárií až po kvalitné a reprezentatívne priestory určené pre vedenie stavby, veľkopriestorové obytné miestnosti, ľahko udržiavateľné sanitárne zariadenia alebo pohodlné spálne. Flexibilný systém jednotlivých modulov umožňuje rýchlu výstavbu i demontáž, vďaka čomu je zaručený plynulý chod stavby.

NAŠE PRODUKTOVÉ RADY PRE STAVEBNÍCTVO

Naše produktové rady ALGECO ORIGIN a ALGECO STORAGE zaisťujú kompletný servis pre vybavenie priestoru stavby.  

Referencie
Naše modulárne stavby ako zázemie štvorročného projektu v Prahe
V roku 2015 bol v Prahe zahájený investičný plán na výmenu štyroch spaľovacích kotlov. Realizácia projektu prišla v roku 2018.
Dvojposchodové zázemie staveniska v Prahe
Zariadenie staveniska pre stavbu. Zostava je vybavená sanitárnymi modulmi, v 1.NP sú šatne pre pracovníkov, 2.NP je určené pre vedenie stavby (kancelárie, meeting room).
Rekonštrukcia obchodu v Opave
Zákazník potreboval vyriešiť zázemie pre pracovníkov na stavbe a v priebehu rekonštrukcie aj pre zamestnancov a zákazníkov OC. Dodávali sme tiež vybavenie kancelárií, klimatizácie, fekálne tanky.
Modulárne stavby ako školiace stredisko pre zamestnancov
Objekt slúži ako školiace stredisko pre zamestnancov firmy a jedna menšia kancelária. Pre výstavbu objektu z obytných kontajnerových modulov sa zákazník rozhodol predovšetkým z časových dôvodov. Okrem kontajnerov sme dodávali tiež prístrešok nad vstupnými dverami, klimatizáciu VIVAX a hasiace prístroje.
Veľká administratívna budova s kompletným vybavením
V marci 2017 bola v rámci výstavby automobilky Jaguar Land Rover v Nitre postavená pre jednu z nemeckých spoločností veľká administratívna budova z mobilných kontajnerov Algeco. Budova slúži na administratívne účely pre interných a externých zamestnancov. Samozrejmosťou je samostatné sociálne zázemie pre montážnych pracovníkov. V rámci tejto spolupráce bolo poskytnutých veľmi veľa štandardných aj nadštandardných služieb, ako napríklad kompletný nábytok kancelárií, split klimatizácie, rozvody kabeláže, mobilné oplotenie, samostojace bariéry, tlačiareň, koberec a pod. Všetky priestory firmy sú pravidelne upratované.

Máte projekt alebo sa chcete dozvedieť viac o našich riešeniach?

Naši odborníci Vám sú k dispozícii od pondelka do piatku, vždy od 8:00 - 17.00 hodín.
 

Zavoláme Vám späť

Náš SERVIS 360°

Vybavenie - balíčky


  • Nábytok
  • Kuchynky
  • Sanitárne doplnky

Technika - balíčky


  • Siete
  • Komunikácia
  • Klimatizačná technika

Bezpečnosť - balíčky


  • Požiarna bezpečnosť
  • Bezpečnostná technika
  • Poistenie
  • Údržba