Administrativné budovy a banky

Kancelárske priestory funkčné, ergonomické a "na mieru"?

Rozhodli ste sa pre rekonštrukciu či renováciu vášho podniku či úradu? Plánujete rozšírenie alebo zavedenie nových oddelení? Bojíte sa výpadku v prevádzke? Rýchle a fexibilné riešenie má pre vás firma ALGECO, ktorá ponúka kontajnerové kancelárske priestory v každej veľkosti a s akýmkoľvek vybavením. Môžu to byť počítačové pracoviská vybavené informačnou technikou, miestnosti s kobercami alebo klimatizáciou - výberu sa nekladú žiadne medze.

NAŠE PRODUKTY PRE KANCELÁRSKE PRIESTORY

S našou produktovou radou Advance (IN), realizujeme perfektné riešenie kancelárskych priestorov pre zákazníkov zo všetkých priemyselných odvetví.

Dokonalým priestorovým riešením je ADVANCE PLUS, nový komfortný nájomný systém spoločnosti ALGECO, zlučuje moderný vzhľad s inovatívnou technikou.

Referencie
Administratívna budova pre pracovníkov výrobného závodu
Pre významného svetového výrobcu automobilov sme realizovali modulárnu stavbu, ktorá slúži ako zázemie pre pracovníkov spoločnosti. Dvojpodlažnú budovu tvorí celkom 12 modulov produktovej rady ALGECO IN. Táto stavba je špecifická svojím umiestnením. Je postavená v interiéri výrobnej haly tak, aby poskytovala komfortné zázemie a pritom neprekážala bežnek prevádzke.
Kancelárske zázemie pre administratívu a logistiku
Kancelárske zázemie pre administratívu a logistiku, v čase rekonštrukcie existujúcich kancelárskych priestorov. Jedná sa o dva samostatné objekty v dispozícii do 2.NP, prístup do 2.NP je cez schodisko. Chodba v zostave je zaistená vstavanou integrovanou chodbou. Zostava je vybavená klimatizáciami - pre prvé poschodie sú klimatizácie vyvedené na strechu, pre druhé poschodie je štandardné umiestnenie. Zostava je vybavená kompletným kancelárskym nábytkom z nášho programu SERVIS 360°.
Komplexné 3 poschodové zázemie stavby kancelárskeho komplexu
Zariadenie staveniska, ako kancelársky komplex pri riadení projektu RIVER CITY Praha. Zostava obsahuje kancelárie, meetingové miestnosti, sanitárne zariadenia a miesto pre občerstvenie. Zostava je koncipovaná ako trojposchodový objekt s chodbovým systémom. Komplex využíva splitové klimatizácie. Prístup do jednotlivých poschodí je zaistený cez schodiskové veže. Objekt je prístupný cez vrátnice.
Dvojposchodová administratívna budova v priemyselnom areáli
Nová administratívna budova, ktorá slúži ako zázemie pre zamestnancov nadnárodnej spoločnosti v priemyselnom areáli v Kolíne. Nielen kancelárie, ale aj sanitárne zázemia, kuchyne a denné miestnosti. Administratívna budova je realizovaná ako dvojposchodová s vnútorným aj vonkajším schodiskom. Každé poschodie ponúka samostatné sociálne zázemie vrátane kuchynky vyrobenej stolármi na mieru, presne podľa požiadavky zákazníka. V budove sme nainštalovali centrálne klimatizačné jednotky s vnútornými parapetnými jednotkami pre každé poschodie samostatne. Na budove je namontovaná dodatočná trapézová strecha, ktorá zaisťuje odvod vody do dažďovej kanalizácie. Budova, vďaka zvýšeným izoláciám, oknami s trojsklami a použitou formou vykurovania, spadá energetickou náročnosťou do skupiny C.
Kancelárska budova pre dodávateľa stavby bytového domu v centre Prahy
Modulové stavba ALGECO tvorí zázemie pre stavebnú firmu, ktorá realizuje v centre mesta ojedinelý architektonický objekt - atypický bytový dom. Moduly tvorí trojpodlažný objekt, kde poschodia sú spojené vonkajším schodiskom. Vstup do jednotlivých modulov je z dôvodu udržania súkromia a čistoty z exteriéru a vždy len pre jeden modul.
Kancelárska budova a zázemie pre stavebnú spoločnosť
Aj uprostred Prahy je nutné občas vybudovať dočasné zázemie pre stavebníkov. Pôdorys stavby je navrhnutý tak, aby v centre mesta nerušil a nezasahoval do dopravných zón. Modulové stavby ALGECO tvoria zázemie pre stavebnú firmu, ktorá je dodávateľom rekonštrukcie objektu. V budove sú kancelárie, rokovacie miesta a sociálne zariadenie. Kancelárie sú vybavené kompletnou počítačovou sieťou.
Kancelárska budova pre dodávateľa stavby plynovodu - II. etapa
Modulové stavby ALGECO tvoria zázemie pre stavebnú firmu. Sú tu kancelárie, zasadacia miestnosť a sanitárne moduly. Celá budova je klimatizovaná s možnosťou režimu vykurovania. Sanitárne moduly sú napojené na zdroj vody vďaka vrtu v hĺbke 60 metrov. Odpad z celej budovy je zvedený do podzemných nádrží. Budova je napájaná elektrickou energiou z generátorov umiestnených v areáli.
Modulová zostava pre event akciu s návštevnosťou 220 tisíc divákov
Obytné kontajnery v prevedení ALGECO EVENT vytvorili zázemie pre usporiadateľa, partnerov a hostí akcie. Modulové zostavy slúžili ako kancelársky priestor pre hlavný organizačný štáb, rokovacie miesta pre VIP zóny, zázemie pre pilotov a televízne štáby. Budovy zložené z obytných a sanitárnych kontajnerov vytvorili heliport pre menšiu helikoptéru a tiež vyhliadkové terasy, či postavenie televíznych kamier prenášajúcich priebeh akcie.
Kancelárska budova pre vedenie spoločnosti so zázemím
Kontajnerové moduly vytvorili dvojposchodovú budovu, v ktorej je realizovaný kancelársky priestor pre vedenie spoločnosti. Je v nej umiestnená kancelária vedúceho s miestnosťou pre asistentku. V druhom poschodí majú pracovníci dennú miestnosť pre odpočinok. Je tu aj kuchynka. Samozrejmosťou je aj vybavená šatňa a sociálne zariadenie formou sanitárneho kontajnera.
Kancelárska budova k vznikajúcim výrobným halám spoločnosti s. n. o. p. cz a.s.
Kontajnerové moduly sú súčasťou už tretieho výrobného závodu spoločnosti s. n. o. p. cz a.s. Jednopodlažná zostava zložená z celkom 11 kancelárskych a 5 sanitárnych kontajnerov v prevedení ADVANCE PLUS poskytuje komfortné zázemie pre kancelárie. V tejto budove sú tiež šatne pre zamestnancov. Budova je vybavená klimatizáciou a tepelnú pohodu regulujú aj vonkajšie žalúzie.

Máte projekt alebo sa chcete dozvedieť viac o našich riešeniach?

Naši odborníci Vám sú k dispozícii od pondelka do piatka, vždy od 8:00 - 17.00 hod.
 

Zavoláme Vám späť

Náš SERVIS 360°

Vybavenie - balíčky


  • Nábytok
  • Kuchynky
  • Sanitárne doplnky

Technika - balíčky


  • Siete
  • Komunikácia
  • Klimatizačná technika

Bezpečnosť - balíčky


  • Požiarna bezpečnosť
  • Bezpečnostná technika
  • Poistenie
  • Údržba